Правила 6-го Міжнародного конкурсу "Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни"
Про конкурс
- 6-й Міжнародний конкурс «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни» відбувається за підтримки громадської організації «Центр UA». Жодна політична сила не має стосунку до організації Конкурсу.
- Інтернет-майданчик Конкурсу — www.stop-censorship.net
- Ключові теми робіт Конкурсу — захист свободи слова, доступ до інформації, а також спеціальна тема 20** року — «Політичний популізм – це…».
- На Конкурс подаються роботи з двох категорій: зображення і гасло.
- У категорії «Зображення» подаються фото, постери, репродукції малюнків та картин, GIF анімація.
- У категорії «Гасло» подаються короткі словесні форми, що виражають ідею, вимогу або заклик.
- У Конкурсі можуть взяти участь громадяни України, іноземні громадяни та особи без громадянства без обмежень за віком та освітою.
- Щоб взяти участь у Конкурсі, потрібно зареєструватися на сайті та завантажити роботу.
- Участь у Конкурсі означає добровільну згоду автора щодо передачі прав на спільне некомерційне використання творів громадській організації «Центр UA» впродовж усього періоду дії авторських прав. Усі учасники Конкурсу ознайомлюються з цим пунктом під час завантаження робіт.
- Кожен учасник може подавати на Конкурс необмежену кількість робіт у різних категоріях: як створених спеціально для Конкурсу, так створених раніше, але таких, що відповідають тематиці. Учасники, які бажають надати роботи на позаконкурсних умовах, роблять примітку “Поза конкурсом” при завантаженні у графі “назва роботи”.
- Беруться до уваги роботи українською, російською та англійською мовами.
- Учасники мають право подавати тільки власні роботи. У разі використання чужих робіт або плагіату учасник дискваліфікується.
- Роботи в автономному режимі оцінюються трьома членами журі: головним журі, журі спеціальної теми Конкурсу та журі інтернет-користувачів. Головне журі і журі спеціальної теми формуються оргкомітетом Конкурсу. Взяти участь у роботі журі інтернет-користувачів можуть усі зацікавлені особи. За одну роботу можна проголосувати тільки один раз. Організатори залишають за собою право залучати технічних спеціалістів для унеможливлення нечесного голосування в інтернеті. У разі виявлення факту нечесного голосування результати Конкурсу будуть переглянуті.
- Роботи подаються з *** по **** 20*** року включно за київським часом.
- Робота журі інтернет-користувачів триває з з *** по **** 20*** року, тобто голосування триває протягом * днів після закінчення прийому робіт. О 00:00 за київським часом оргкомітет Конкурсу фіксує кількість голосів у кожній категорії (зображення, гасло). Робота з більшістю набраних голосів стає переможцем у відповідній категорії. Імена переможців журі інтернет-користувачів оприлюднять з *** по **** 20*** року.
- Головні журі і журі спеціальної теми визначають номінантів Конкурсу з *** по **** 20*** року. Імена номінантів будуть оприлюднені з *** по **** 20*** року. Імена переможців Конкурсу буде оголошено у *** 20*** року в Києві під час відкриття виставки кращих робіт.
- Партнери Конкурсу за власним бажанням можуть відзначити найбільш актуальну, на їхню думку, роботу. Результати їхнього рішення будуть включені до офіційного релізу Конкурсу.
- Після завершення Конкурсу стартує інформаційна кампанія, метою якої є популяризація робіт переможців Конкурсу.
- Не приймаються до участі в Конкурсі роботи, що порушують чинне законодавство України та авторське право інших користувачів, зокрема демотиватори.
- Автори, які надають конкурсні роботи, що містять ненормативну лексику, погоджуються з тим, що їхні роботи не зможуть бути використані в публічному просторі, а також каналами комунікації, що доступні неповнолітнім.
- Організатори Конкурсу зобов’язуються надіслати поштою дипломи переможцям у всіх категоріях. Учасники конкурсу отримають електронну версію сертифікату учасника.